X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

نگاه اجمالی بر عمل جراحی در افزایش قد

 در ادامه بحث افزایش قد امروز به روش عمل جراحی می پردازم که امید وارم این مطالب برایتان مفید باشد . در این عمل  افزایش قد اساسا در استخوان ساق پا یک برشی داده می شود و سپس به وسیله دستگاه اکسترنال فیکساتور از بیرون روی پای فرد نصب می شود . که این امکان برای فرد فراهم می شود تا به راحتی با پیچاندن پیچ ها روزانه یک میلیمتر افزایش قد داشته باشد که ممکن است در افراد مختلف این شرایط  تغییر کند . ولی اگر به طور میانگین بخواهیم در نظر بگیریم برای افزایش قد در حدود 6 سانتی متر چیزی حدود 3 ماه نیاز بوده که دستگاه اکسترنال فیکساتور روی پای فرد نصب باشد . که بعد از اتمام دوره درمان دستگاه از ساق پا جدا شده و یک وسیله دیگر که از قسمت زانو تا مچ پا که از جنس فایبر گلاس بوده گذاشته می شود . که در داخل آن نیز چند پیچ بوده که تا وقتی بدن به اندازه کافی استخوانسازی انجام بدهد روی پا قرار می گیرد که معمولا 2 الی 3 ماه زمان می برد . که در این زمان فرد هنگام راه رفتن باید از عصا کمک گرفته و باید حتما یکسری مراقبت های ویژه را هم انجام بدهد .

به نظر دکتر ترابی با تجربه بیش از 20 سال طبابت عمل جراحی فوق میتواند بسیار خطرناک و پر عارضه باشد و فرد درطول عمل و بیهوشی در اتاق عمل با خطرات یک عمل جراحی بسیار سنگین و بیهوشی ان مواجه است و اگر این مرحله را بسلامت سپری کند و از بیمارستان مرخص شود در طول 3 ماه درمان با خطراتی از جمله عفونت محل عمل و جوش نخوردن استخوان و یا کوتاه و بلند شدن هر دو اندام مواجه خواهد بود.

لذا به نظر بنده که پزشک هستم این عمل به هیچ وجه منطقی نیست و انرا توصیه نمیکنم و فکر نمیکنم هیچ پزشکی حاضر شود این عمل جراحی را برای فرزندان خود انجام دهد.

ما اجازه نداریم سلامت فرزندان خود به بهای چند سانتی متر افزایش قد به خطر بیندازیم.

در مطب دکتر ترابی متخصص طب سنتی و سوزنی به شما کمک خواهد شد بدون هیچ گونه عارضه ای قد خود را افزایش دهید.

روش های طب سنتی و سوزنی در افزایش قد نوجوانان نه تنها هیچ گونه هارضه ای ندارد بلکه جهت افزایش هوش و تمرکز  درسی و فکری نوجوانان و تقویت اعصاب و رفع مشگلات روحی و اضطرابی انها نیز بسیار موثر است .

لذا توصیه میکنیم قبل از هرگونه اقدامی جهت افزایش قد فرزندان خود با کلینیک طب سوزنی و سنتی دکتر ترابی در شرق تهران واقع در حوالی میدان رسالت مشاوره نمایید.

 

 

 
ثبت نظر

بالا