X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

آیا افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک صحت دارد؟

در چند سال گذشته یک پزشک فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب به نام فلیپ میلر یک روش درمان برای افزایش قد در کودکان و نوجوانان را ابداع کرد . که این روش برخلاف روش های مختلفی که برای افزایش قد در جامعه وجود داشته و تبلیغات کذب آن ها را می بینیم بدون جراحی و مصرف دارو می باشد . اکنون شاید برایتان جالب باشد که از خود بپرسید مگر می شود بدون مصرف دارویی و یا جراحی به قد ایده آل رسید . بله به جرات می توان گفت که با روش ابداعی این پزشک و با متد گرو تالر داینامیک می توان به افزایش قد ایده آل دست پیدا کرد .

* چگونگی افزایش قد با شیوه گرو تالر

معمولا ستون فقرات 35 درصد از قد فرد را تشکیل می دهد که می توان با بر طرف کردن مشکلات در ستون فقرات به افزایش قد 5 تا 12 سانتی متر رسید . اساسا دیسک های غضروفی مابین چندین مهره هستند که از ستون فقرات محافظت می کنند که بیشتر این دیسک ها می توانند در افزایش قد و یا عدم آن نقش داشته باشند . که این دیسک ها با تحریکات هورمون رشد ، رشد کرده و ضخیم تر شده که این ضخامت باعث شده که طول ستون فقرات افزایش پیدا کرده و قد فرد بلند میشود. وقتی شما از حرکات کششی و حرکات یوگا استفاده می کنید بین ماهیچه ها یک هماهنگی ایجاد شده که باعث افزایش قد به مرور زمان می شود . وقتی از این شیوه به درستی استفاده کنیم ستون فقرات و غضروف هایی که در قسمت های مختلف هستند ضخیم تر شده و در نهایت به هدفمان که افزایش قد است میرسیم .

بیشتر مردم دارای یک قوسی در ستون فقرات هستند که اگر این قوسی را با انجام حرکات گرو تالر از بین ببرند به چند سانتی متر افزایش قد دست پیدا می کنند . پس در کل انجام حرکات گرو تالر تاثیر مثبتی بر روی مفاصل و استخوان های فرد داشته باشد.

لذا حرکات ورزشی و کششی در دوران رشد جهت افزایش قد موثر است ولی برای بعد از سن رشد که صفحات رشد استخوانی بسته شده است با اثر بر روی تاندون ها و عضلات و اصلاح ستون فقرات ممکن است حدود 2 تا 3 سانتی متر رشد کند.

جهت بررسی امکان افزایش قد خود با دکتر ترابی متخصص طب سوزنی و سنتی مشاوره نمایید

 

 

 
ثبت نظر

بالا