X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

درمان جوش صورت با ترکیب ماسک

  ماسکه یا به اصطلاح امروزی ماسک در طب سنتی شرق تهران برای درمان جوص صورت و زیبایی و شفافیت پوست، با ما همراه باشید با مطالب مفید و جذاب زیر:

 

ماسک صورت را می توان به عنوان یکی از درمان های جوش صورت در نظر گرفت، زیرا همان مقدار که برای درمان جوش صورت باید از درون بدن مداوا شوید به همان مقدارنیز باید از بیرون اصلاح شوید.

ماسک صورت ایا فایده دارد، به این موضوع باید بیشتر توجه کرد که ما ماسک را برای چه کاری می خواهیم زیرا در بازار انواع بسیاری از ماسک ها وجود دارد و هر کدام برای مصرف خاصی و دارای خاصیت متفاوتی می باشند.

 

ماسک های صورت برای درمان جوش صورت کاربردی هستند و پزشکان طب سنتی هم نیز همواره این نوع درمان را پیشنهاد می دادند و برای درمان جوش از آن استفاده می کردنند.

 

ماسک های صورت هم برای افزایش رطوبت و چربی پوست و هم برای کم نمودن چربی وخشکی  پوست استفاده می گردد. که این موضوع بسیار مهم می باشد زیرا ماسک هایی با ترکیب چرب نسبت به ماسک هایی با ترکیب خشک توان بیشتری برای لایه برداری و حتی لایه گزاری پوست دارند و هنگام استفاده باید به این موضوع توجه ویژه ای کرد.

 

چرا پوست صورت ما جوش بیشتری میزند، این موضوع به این دلیل است که پوست صورت ما بیشترین تماس را با محیط خارجی ، گرد و غبار، گرما، سرما، آلودگی هوا و ... را دارد و ما نیز هم بااستفاده از مواد آرایشی گوناگون موجب افزایش این امر می شویم.

 

استفاده ازماسک صورت را باید جدی بگیرید زیرا اگر به موجب استفاده نادرست از ماسک صورت یا اشتباه از انتخاب ماسک صورت مورد نظر پوست خود بی توجه باشید خود موجب افزایش جوش صورت، افزایش چربی و یا خشکی پوست، افزایش التهاب پوست، به وجود آمدن حساسیت در پوست می شوید.

 

پس برای استفاده از ماسک صورت حتما باید به طبیب مراجعه نمایید تا بتوان بهترین ماسک را برای پوست شما تجویز کرد

 

انواع ماسک از نگاه پزشکی، وجود دارد، ماسک های گیاهی و ماسک های شیمیایی  که هر دو برای درمان جوش صورت مورد استفاده قرار میگیرد

 

حال کدام بهتر است؟

این سوال بستگی به شما دارد، چرا؟ درپیش بعضی از افراد تا اسم از داروی گیاهی برده می شود اصلا به درمان فکر نمی کنند و داروی گیاهی را فقط به عنوان یک گیاه می شناسند، ولی به درمان با مواد شیمیایی کاملا موافق هستند

 

داروی شیمایی چون به علت درمان سریع ترنسبت به داروهای گیاهی برتری دارد اکثر مردم اول دارو شیمیایی را مورد استفاده قرار می دهند.

داروی شیمیایی به علت مورد استفاده قرار گرفتن از مواد شیمیایی اگر به صورت کاملا صحیص استفاده نشود هم موجب برطرف نشدن بیماری شما و نیز موجب افزایش و تشدید آن می شود.

 

اما داروی گیاهی چون از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نمی کند، اگر به بهبود بدن شما کمک نکند اسیب جدی هم به بدن شما وارد نمی کند.

 

اگر به دنبال درمان جوش صورت خود هستید باید از ماسک هایی استفاده نمایید که پوست شما را به سمت خشکی و کم کردن التهاب ببرد، زیرا حتما شما دارای پوست چربی هستید که جوش میزنید.

 

پس در استفاده از ماسک های صورت دقت ویژه ای نمایید تا بتوانید با آرامش خیال به درمان جوش صورت خود بپردازید.

 

 

 
ثبت نظر

بالا