X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

نقش و اهمیت حجامت در باروری و افزایش اسپرم در مردان

نقش و اهمیت حجامت در باروری و افزایش اسپرم در مردان

حجامت شرق تهران در بحث امروز میخواهد در خصوص نقش چشمگیر حجامت بر روی تقویت اسپرم در مردان و بالا رفتن سطح باروری در آن ها کمی گفت و گو کند . در گام اول یک توضیح مختصری در خصوص حجامت می دهم حجامت یکی از روش های درمانی بی نظیر در همه بیماری ها می باشد . در واقع حجامت یک روش خونگیری بوده که در این روش خون های فاسد و تمام سموم توسط حجامت از بدن خارج شده و در نتیجه سلامتی فرد را بدنبال خواهد داشت . فواید حجامت در طب سنتی بسیار بوده و کم و بیش با برخی از آنها آشنا شده ایم ولی در این مطلب به فایده حجامت در بالابردن شانس باروری اشاره می کنم .

یکی از قسمت های بدن که خدا خلق کرده به مساله جنسی و بقاء نسل مربوط میشود که این قسمت با کارکرد صحیح می تواند شانس باروری در مردان را افزایش دهد . ولی اگر این قسمت از اندام جنسی کارکرد درستی نداشته باشد یقینا منجر به کاهش باروری در مردان خواهد شد که بسیار برایشان از نظر روحی و روانی ناراحت کننده است . یکی از مواردی که باعث میشود که اندام های جنسی کارکرد درستی داشته باشند به نحوه تغذیه بر میگردد زیرا تغذیه درست باعث میشود آنها به وظیفه خود بهتر عمل کنند .

این تغذیه صحیح اندام های جنسی در مردان به دو بخش تقسیم میشود که عبارتند از :

- یک روش آن این بوده که فرد از طریق خوردن آن را تامین می کند .

- و روش بعدی این است که این مواد مغذی به نحو درست به اندام های جنسی برسند .

 زیرا اگر تغذیه مناسب داشته باشیم ولی درست به نواحی اندام ها نرسد باز خللی در کارکرد این اندام ها ایجاد میشود .

همانطور که میدانید خون مواد غذایی را در بدن منتقل کرده و مواد فاسد را از آن دفع می کند . به همین منظور با وجود هر نوع اختلالی در خون موجب شده که مواد غذایی به قسمت های مختلف بدن مخصوصا اندام های جنسی نرسیده و موجب کاهش میل جنسی می شود . که با کاهش میل جنسی یقینا سطح باروری هم کاهش می یابد . پس هرگونه مواد فاسد و زائد در خون که موجب اختلال میشود را از بین برده تا باعث بهتر شدن جریان خون به اندام های جنسی شده تا قدرت باروری افزایش یابد .

یکی از روش هایی که شما می توانید سموم را از خون خود خارج کنید به روش طب سنتی با کمک حجامت می باشد . زیرا شما می توانید با انجام دادن حجامت به شکل منظم خون خود را تصفیه کرده و در آن هنگام شانستان برای باروری بیشتر میشود . متاسفانه برخی به باور غلط فکر میکنند که خون دادن همان حجامت بوده چون در هر صورت خون از بدن خارج میشود ولی اینگونه نیست . زیرا در حجامت خون های فاسد از بدن خارج شده و لی در خون دادن خون تمیز از بدن خارج میشود که این دو مقوله کلی بینشان اختلاف وجود دارد .

تذکر : با انجام دادن حجامت فرد بهتر است که به تغذیه و نوع پوشش خود توجه داشته باشد (عدم شلوارهای تنگ ) تا به لطف ایزد قدرت باروری درشما افزایش پیدا کند .

آیا می دانید که چرا این روزها مشکلات جنسی در مردان اینقدر شایع شده است ؟ یکی از دلایل آن سردی اندام جنسی در مردان (کاهش میل جنسی ، کاهش تعداد اسپرم‌ها و...) میباشد .

به همین خاطر در ادامه می خواهم چند تکنیک ساده در طب سنتی که باعث گرم شدن اندام جنسی و درمان ناباروری میشود را به صورت خلاصه بیان کنم که عبارتند از :

تکنیک های گرم شدن اندام جنسی برای درمان ناباروری در طب سنتی:

- روغن مالی کردن با روغن زیتون و کنجد در ناحیه کمر ، زیر شکم ، بیضه ها و کشاله ران .

- انجام عمل بادکش به صورت یک شب در میان به مدت 21 شب .

- مصرف روزانه مقداری نخودچی و کشمش .

- هفته ای 3 مرتبه خوردن آبگوشت در وعده شام .

- پرهیز کردن برخی خوراکی هایی که طبع سرد دارند مخصوصا در شب .

- مصرف خوراکی هایی مانند خرما ، بادام درختی ، انجیر ، زیتون ، ارده با شیره .

- مصرف عرق طارونه به هنگام خواب

و در آخر اضافه می کنم که در این روزها که آمار ناباروری در کشور بالا رفته بهتر است که هر نوع تجویزی که دیگران برای ما میکنند را انجام ندهیم  . زیرا ناباروری در عصر حاضر چیز عجیبی در کشور نیست و برای آن راه حل های زیادی را چه از نظر طب مدرن و یا طب سنتی کشف کرده اند . پس از هرگونه خطا و اشتباهی که دلیل و علت کاهش اسپرم در مردان و ناباروری است دوری کنیم.

مرکز تخصصی حجامت شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات و پذیرای هر گروه سنی برای انجام حجامت زیر نظر پزشک متخصص می باشد.

 

 

 
ثبت نظر

بالا