X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

آیا افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک صحت دارد؟

در جامعه ای که در آن امروزه زندگی میکنیم داشتن یک قد بلند و یا به قول قدیمی ها قد رعنا یک شانس محسوب می شود آیا شما این شانس را دارید ؟ . که این قد رعنا می تواند در موقعیت های مختلف به شما کمک کند مثلا اگر می خواهید جایی استخدام شوید افراد قد بلند نسبت به سایرین در اولویت می باشند . و یا به عنوان مثال مردان دوست دارند زنانی قد بلند را برای زندگی انتخاب کنند که ممکن است به خاطر کوتاهی قد خود از فردی که دوستش دارید جدا شوید . متاسفانه امروزه جامعه ای که در آن هستیم خیلی به ظاهر فرد اهمیت می دهند تا حدی که داشتن یک قد بلند جزء فاکتورهای اصلی در زمینه کار و زندگی شده است .که برخی افراد برای رسیدن به این مرحله و جذابیت کارهای مختلفی مانند پوشیدن کفش های پاشنه بلند و از ماساژورها و یا کشیدن استخوانهای پاهایشان استفاده می کنند . البته این حساسیت و ریز بینی فقط شامل کشور ما نیست بلکه در تمام دنیا این مسئله صدق می کند و مثل یک ویروس همه گیر شده است . مطمئنا برایتان اکنون جای سوال است که با این وجود چه کار کنیم که تا یک جرقه ای در زمینه افزایش قد در خود ایجاد کنیم

در چند سال گذشته یک پزشک فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب به نام فلیپ میلر یک روش درمان برای افزایش قد در کودکان و نوجوانان را ابداع کرد . که این روش برخلاف روش های مختلفی که برای افزایش قد در جامعه وجود داشته و تبلیغات کذب آن ها را می بینیم بدون جراحی و مصرف دارو می باشد . اکنون شاید برایتان جالب باشد که از خود بپرسید مگر می شود بدون مصرف دارویی و یا جراحی به قد ایده آل رسید . بله به جرات می توان گفت که با روش ابداعی این پزشک و با متد گرو تالر داینامیک می توان به افزایش قد ایده آل دست پیدا کرد .

* چگونگی افزایش قد با شیوه گرو تالر

معمولا ستون فقرات 35 درصد از قد فرد را تشکیل می دهد که می توان با بر طرف کردن مشکلات در ستون فقرات به افزایش قد 5 تا 12 سانتی متر رسید . اساسا دیسک های غضروفی مابین چندین مهره هستند که از ستون فقرات محافظت می کنند که بیشتر این دیسک ها می توانند در افزایش قد و یا عدم آن نقش داشته باشند . که این دیسک ها با تحریکات هورمون رشد ، رشد کرده و ضخیم تر شده که این ضخامت باعث شده که طول ستون فقرات افزایش پیدا کرده و قد فرد بلند تر شود .

در ادامه مقاله می خواهم به چگونگی افزایش طول استخوانها با روش ابداعی دکتر فلیپ میلر که گرو تالر می باشد بپردازم . اساسا در استخوان بدن هر فردی از غضروف تشکیل شده است که این استخوان های بدن افراد برخی از استخوان باقاعده و برخی از غضروف تشکیل شده است . که این افزایش قد افراد به بلندی این غضروف ها بستگی داشته که شما می توانید با انجام حرکات کششی ویژه گرو تالر در رشد غضروف های خود سهیم باشید . زیرا وقتی شما از حرکات کششی و حرکات یوگا استفاده می کنید بین ماهیچه ها یک هماهنگی ایجاد شده که باعث افزایش قد به مرور زمان می شود . وقتی از این شیوه به درستی استفاده کنیم ستون فقرات و غضروف هایی که در قسمت های مختلف هستند ضخیم تر شده و در نهایت به هدفمان که افزایش قد است میرسیم . شما با خرید این پکیج افزایش قد از تجربیات چندین ساله مربیان اروپایی بهرهمند می شوید که آنها بر این باورند که با انجام این حرکات به نتیجه مطلوب می رسید .

برخلاف باور غلط برخی مردم که افزایش قد فقط در سن رشد امکان پذیر می باشد ولی این محققان به این نتیجه رسیده اند که چنین چیزی ممکن نیست . با اطمینان کامل به شما قول میدهم که در این شیوه سالیان سال بررسی های علمی انجام شده و می تواند حتی در سن بزرگسالی باعث رشد مجدد استخوان های شما شود . در ضمن این شیوه درمان برای افزایش قد یک روش جهانی بوده و در کشورهای چین و اروپا و آمریکا طرفدارهای زیادی را برای خود پیدا کرده است . بیشتر مردم دارای یک قوسی در ستون فقرات هستند که اگر این قوسی را با انجام حرکات گرو تالر از بین ببرند به چند سانتی متر افزایش قد دست پیدا می کنند . پس در کل انجام حرکات گرو تالر تاثیر مثبتی بر روی مفاصل و استخوان های فرد داشته که حتی در نوجوانی می توانید تا 10سانتی متر افزایش قد داشته باشید . و این پکیج مورد تایید ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﮊﺍﭘﻦ و ای.اف.دی آمریکا بوده و این محصول را با اطمینان خاطر به شما همراهان همیشگی توصیه می کنم . در نتیجه شما با روزی فقط یک ساعت و در هر سنی بدون اینکه به زیر تیغ جراحی بروید و مدتی در بستر استراحت کنید راحت به قد مورد نظر می رسید . و در آخر این پکیج برای افرادی که در جامعه ای زندگی می کنند که افزایش قد از ملاک های مهم برایشان می باشد استفاده کردن از آن را توصیه می کنم .

 

 

 

 

بالا