X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

چقدر قرص نچرال ولت بر روی افزایش قد تاثیر دارد؟

   در مقالات قبلی در مورد یکی از قرص های افزایش قد با هم به گفتگو نشستیم و امروز در ادامه همان بحث به سراغ  قرص دیگری به نام نچرال ولت می رویم . این قرص تولید کشور آمریکا بوده و یکی از بهترین قرص های افزایش قد بدون عوارض بوده که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران میباشد . که این قرص در سراسر دنیا مخصوصا در داروخانه های ایران به آسانی به فروش می رسد .

می توان به مزیت های این قرص اینگونه اشاره کرد که عبارتند از :

به خاطر وجود کلسیم در این قرص ها باعث استحکام بهتر استخوان ها و ترمیم زخم و بهبود ماهیچه ها و ... می شود . در حقیقت بدن ما از کلسیم به عنوان منقبض شدن ماهیچه ها و بهبود سیستم عصبی و نخایی استفاده می کند و بدن ما این کلسیم را از استخوانها دریافت می کند . کلسیم موجود در این قرص به مدت یک ساعت جذب بدن شده که با داشتن یک بر نامه غذایی مناسب و ورزش از مبتلا شدن به پوکی استخوان جلوگیری می کنید .

* مزیت قرص نچرال ولت

از مزیت این قرص یکی گیاهی بودن آن بوده و دوم اینکه با مصرف یک دوره کامل این قرص می توانیم به 4 تا 8 سانتی متر افزایش قد دسترسی پیدا کنیم .

همانطوری که میدانیم افزایش قد به افزایش سایز استخوانها بستگی داشته که هر چقدر این استخوانها بیشتر رشد کنند در افزایش قد موثرتر می باشند . تاثیر سریع این قرص به این دلیل بوده که به خاطر وجود عناصری که در این قرص می باشد باعث تحریک ترشح هورمون رشد می شود . در ضمن این قرص برای افراد بالای 15 سال توصیه شده زیرا آن دوره بهترین زمان برای رشد استخوانها می باشد .

* طریقه خوردن قرص نچرال ولت

شما میتوانید روزانه 1 الی 3 عدد از این قرص ها را به همراه غذا میل کرده و حتما به شما توصیه می کنم با 1 لیوان آب این قرص ها رابخورید . حتما برای رسیدن به نتیجه مطلوب دوره مصرف این قرص ها را کامل نمایید .

* در چه مواردی منع مصرف این قرص ها وجود دارد ؟

پزشکان توصیه اکید دارند افرادی که مشکل تیروئیدی و سنگ کلیه دارند و افراد زیر 15 سال و زنان باردار و شیرده به هیچ وجه از این قرص ها استفاده نکنند . معمولا هر دارویی یکسری معایب و مزیت هایی را بدنبال خواهد داشت که اگر طبق دستورش مصرف کنیم یقینا عوارض ناشی از آن خیلی کمتر خواهد بود .  شرکت سازنده این قرص ها سعی می کند تا جای امکان این داروها را با بالاترین امکانات تولید کرده  تا عوارض ناشی از مصرف آن کمتر شود . و در آخر باز متذکر می شوم که به هیچ وجه زنان باردار و شیرده از این قرص استفاده نکنند زیرا روی کودک و شیر مادر تاثیر منفی می گذارد .

 

 

 

بالا