X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

آشنایی مقدماتی با کپسول افزایش قد ( نچرال بونتی )

   

شاید اسم قرص های زیادی را برای افزایش قد شنیده باشید ولی من امروز در مطالب زیر به خاصیت کپسول نچرال بونتی می پردازم .

* عناصر موجود در کپسول ( نچرال بونتی )

افزایش قد هر فردی در بدنش در واقع نشان دهنده رشد استخوانهایش بوده که این استخوانها نیازبه کلسیم و منیزیم و ... دارد که در غیر این صورت رشد استخوانها متوقف می شوند .  این کپسول حاوی کلسیم ، منیزیم ، روی و مواد معدنی بوده برای ساخت و ساز استخوانها بسیار مفید بوده و باعث تحریک غدد رشد در نوجوانی و جوانی می شود .  وجود دو عنصر مانند کلسیم و منیزیم در بدن واکنشی ایجاد کرده و منیزیم به جذب کلسیم در استخوانها کمک کرده و در عملکرد قلب و کلیه نقش مهمی دارد . و وجود روی در این کپسول نیز بافت استخوان ها را سفت تر و ایمنی بدن را افزایش می دهد . و در بسته این قرص ها معمولا 100 عدد کپسول افزایش قد می باشد که حتما به تعدادش که روی بسته درج شده توجه کنید .

* بهترین زمان برای استفاده از کپسول ( نچرال بونتی )

بهترین زمان مصرف این قرص ها بین 15 تا 30 سالگی بوده که در سنین بالاتر هم می توان از آن استفاده کرد که از پوکی و خم شدن استخوان جلوگیری میکند . در واقع یکی از بهترین مکمل ها برای سلامت استخوانها می باشد . با مصرف این قرص به صورت خیلی ساده هورمونها فعال شده و با کمک عناصر موجود در این کپسول تراکم استخوان افزایش یافته و در نهایت منجر به افزایش قد می شود . اگر شما نتایجی از روش های مختلف برای افزایش قد نداشته اید این روش را هم امتحان کرده تا شاید به آن آرزوی دیرینه خود که داشتن قد بلند است برسید . در ضمن شکل مشابه این قرص که ساخت کشور چین می باشد در بازار وجود دارد که دارای کیفیت بسیار پایینی بوده که بیشتر در فروشگاه های غیر معتبر عرضه می شود . و از شما میخواهم که اگر می خواهید که از این کپسول برای افزایش قد خود استفاده کنید حتما اصل این قرص که برای کشور آمریکا می باشد را خریداری کنید . زیرا این محصول دارای یک بارکد معتبر بوده  که با اسکن کردن آن  بارکد می توانید وارد سایت اصلی شرکت نچرال بونتی شده تا از زمان ساخت محصول اطمینان حاصل کنید . معمولا داروهای تقلبی که هیچ سازمان دارویی آن ها را تایید نمی کنند مورد اطمینان نبوده زیرا صدمات جبران ناپذیری بر روی سلامت شما ایجاد می کنند . همیشه سعی کنید برای رسیدن به هدف نهایی که افزایش قد است هدف های دیگر شما که یکی از آنها سلامتی است به خطر نیافتد .

* نگاهی به مزایای کپسول نچرال بونتی

از اصلی ترین موارد مصرف این قرص ها عبارتند از : افزایش قد و جلوگیری از پوکی استخوان در سن میانسالی و کهنسالی و موجب رشد بهتر در مو و دندان می شود .

امیدوارم که در این مقاله تا جای امکان توانسته باشم مطالب ارزنده ای را در خصوص کپسول نچرال بونتی خدمت شما مهربانان ارائه کرده باشم .

 

 

 

بالا