X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

نقش ژل ( پاشنه مخفی ) در افزایش قد مردان و زنان

        آیا تا بحال برایتان پیش آمده که در مجلس و یا محل کار از قد خود ناراضی باشید و همش به فکر افزایش قد خود بوده اید دیگر نگران نباشید! . امروز در این مقاله آسان ترین و بی دردسر ترین روش افزایش قد را می خواهم برایتان بگویم . آن روش آسان چیزی جز استفاده از ژل ها و یا پاشنه های مخفی در کفش نمی باشد . این ژل ها را در درون کفش های خود قرار داده و در هر جای که می خواهید قدی بلند داشته باشید تا بهتر دیده شوید  از آن استفاده کنید . و به همین راحتی به افزایش قد دلخواه خود رسیده و از این روش بهترین لذت را در کنار دوستانتان خواهید برد . این ژل ها برعکس برخی کفش ها که به پاها و ستون فقرات شما آسیب وارد می کنند بوده و جنس این ژل ها به گونه ای است که ضد حساسیت است . و این ژل ها بر اساس اصول و ارگونومی پا طراحی شده و می توانید برای مدت ها از آن استفاده کنید بدون اینکه احساس خستگی در پاهای خود داشته باشد . مطمئنا در هنگام استفاده از این ژل ها به قدری احساس راحتی می کنید که به دوستان خود که از مشکل کوتاهی قد رنج می برند نیز توصیه می کنید . در ضمن شما می توانید آن را از فروشگاه های معتبر براحتی با مناسب ترین قیمت خریداری کنید .

* مزیت ژل های افزایش قد :

- تهیه شده از مواد بسیار مرغوب و در کارخانه های معتبر

- این ژل ها دارای 4 عدد پد میباشد

- افزایش قد در کمترین زمان ممکن

- بدون ایجاد فرورفتگی در ژل ها

- تنظیم ژلها توسط شخص از 1 تا 5 سانتی متر

- کارایی این ژل به گونه ای بوده که میتوانید در داخل هر کفشی استفاده کنید

آیا این ژل های افزایش قد عوارض دارند؟

ممکن است که اسم این ژل ها شنیده باشید ولی تا بحال از این ژل ها استفاده نکرده اید و مردد هستید که آیا عوارض دارد یا خیر ؟ . جنس این ژل ها بسیار نرم بوده و شما هیچ احساس دردی را نخواهید داشت ولی از یاد نبرید که هنگام دوچرخه سواری و کوه نوردی بهتر است از آن استفاده نکنید . اگر شما به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت نداشته باشید شاید اوایل کمی برایتان مشکل باشد زیرا این ژله ها مانند کفش های پاشنه بلند می باشد . که به مرور زمان به پوشیدن آن ها عادت کرده و فکر نمی کنید که درون آن ژل افزایش قد قرار داده اید . هنگام خرید این ژل ها حتما به بروشور آن توجه کرده تا درست آن ها را روی هم گذاشته به طوری که فشار بر روی تمام قسمت های پا یکسان پخش شود .

پس با تمام این نکاتی که در خصوص ژل افزایش قد گفته شد شما بدون اینکه اطرافیانتان متوجه شوند و بدون هیچ گونه عوارض جانبی به افزایش قد دلخواه خواهید رسید . و به شما صد درصد قول میدهم که با خرید این ژل افزایش قد زیبایی خود را چندین برابر کرده و به هیچ وجه از خرید آن پشیمان نخواهید شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بالا